pexels-nataliya-vaitkevich-5128234

ALİ GÜR KURTKÖY

KAŞ KONTÜR & MICROBLADING


Ölçülü kaş alım, yani "Altın Oran" dediğimiz sistemle uyguladığımız kaş alımıdır. Başlangıç noktaları, bitiş noktaları ve kavis noktaları her birinin olması gerektiği yeri vardır ve bizler altın oran dediğimiz sistemle bunu belirleriz. Aksi takdirde kaşlarımız sizi yorgun, kızgın ya da üzgün gösterebilir.

Ne yazıkki, çoğu kaş alım işleminde kaşın ana hattına girecek, kaşlarınızı geri dönüşü olmayan dökülmelere maruz bırakıyorlar. Yüzümüzün en önemli noktalarından biri olan kaşlarımızın, doğru teknik alımıyla alakalı anlatılacak inanın çok şey var. Tek yapmanız gereken doğru uzmanı bulmak!

ALİ GÜR KURTKÖY

DIPLINER & EYELINER

Çalışan bayanların daha çok tercih ettiği bu sistem sizinle 2-4 yıl arası kalmakla birlikte yüzünüze daha efektif bir görüntü sağlar. Artık makyaja saatlerce zaman ayırmak zorunda kalmayacaksınız.

pexels-mark-john-ajero-7109107
pexels-clement-percheron-7236744

ALİ GÜR KURTKÖY

KİRPİK LIFTING

Düz, hacimsiz kirpiklerinizi hacimli hale getirmek için uyguladığımız sistem asla kirpiklerinizde dökülmeye sebep olmaz. En fazla 2 ay sizinle kalan bu işlem artık rimel kullanmanıza gerek duymayacağınız bir işlemdir.

 

ALİ GÜR KURTKÖY

İPEK KİRPİK

İpekten hazırlanmış, medikal yapıştırıcı ile kendi kirpiklerinize yapıştırarak yapılan işlem 2-3 hafta aralığında bakımı yapıldığında, dilediğiniz kadar sizinle kalır. Böylelikle daha dolgun ve hacimli kirpiklere sahip olursunuz. Ne yaptırırsanız yaptırıni doğru yerde doğru uzmanları tercih edin.

 

pexels-pixabay-63320
pexels-oleg-magni-922708

ALİ GÜR KURTKÖY

DUDAK RENKLENDİRME

Pigmentini kaybetmiş dudağınızı canlandırmak ya da uçuk vs. gibi etkenler sonucu dudak hattı kaybolmuş dudaklara uyguladığımız sistemdir. Tamamen kozmetik amaçlı da uygulanabilen bu işlemin sonrasında artık makyaja gerek duymayacağınız günlük hayatınızı kolaylaştırdığınız bir sonuca ulaşmış olacaksınız. sizinle en az 2 yıl kalır.